ТОП-5 процедур для обличчя
 doctortap.com.ua

ТОП-5 процедур для обличчя

1830
Автор: Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської

ТОП-5 процедур, які необхідно виконувати впродовж року.
Догляд за обличчям є надзвичайно важливим ритуалом, який потрібно здійснювати щоденно впродовж року. Саме це допомагає зберегти молоду і красиву шкіру. Сезонні умови диктують свої правила. Тому догляд потрібно коригувати, виходячи з цих факторів. Захист, харчування та зволоження - це головні складові якісного догляду в будь-яку пору року. У цій статті ми розповімо Вам, які процедури для обличчя є найважливішими і роблять шкіру сяючою і здоровою. Їх можна виконувати як в салоні краси, так і у себе вдома.

1)ГЛИБОКЕ ЧИЩЕННЯ ОБЛИЧЧЯ
Шкіра обличчя постійно піддається негативному впливу навколишнього середовища. Пил, бруд, вихлопні гази та інші фактори залишають на ній неприємний відбиток у вигляді забруднень, чорних крапок і прищів. Та й ороговілі частинки забивають пори, перекриваючи шлях кисню. В результаті дерма погано дихає і практично не отримує поживних речовин, що веде до її в'янення і передчасного старіння. Щоб уникнути такого неприємного результату, необхідно обов'язково проводити процедури для обличчя, а саме глибоку чистку, причому в будь-якому віці .Глибока чистка обличчя особливо потрібна молодим дівчатам, чия шкіра через активну перебудову організму покривається жирним блиском, вугровими висипаннями і чорними точками. Така процедура хороша для обличчя тим, що вона добре очищає пори від сальних пробок, бруду і ороговілих частинок, покращуючи тим самим клітинне дихання і стимулюючи кровообіг.
Салонна чистка розділяється на три види:
• механічна (мануальна) - весь вміст з пір витягується за допомогою спеціальної голки і ложечки Унно;
• ультразвукова - здійснюється спеціальним ультразвуковим апаратом, за допомогою якого ультракороткі хвилі проникають в шкіру і виконують мікромасаж тканин;
• комбінована - поєднує в собі обидва види чистки: мануальну і ультразвукову.
Найпростішою з них є механічне чищення. Вона ідеально підходить для власниць жирної і проблемної шкіри, яка відрізняється наявністю розширених пор, чорних крапок і прищів. Таку процедуру можна провести і в домашніх умовах. Але робити це необхідно вкрай обережно, щоб не занести інфекцію. Такий вид чистки вважається найболючішим і травматичним. Після процедури на обличчі залишаються почервоніння і набряки. Але через 2-3 дні вони зникають. Більш щадить  ультразвукова чистка. А комбінована процедура дозволяє до кожної людини підходити індивідуально. Глибоку чистку косметологи рекомендують проводити 1 раз в півроку, якщо доглядати за своєю шкірою регулярно. Але в особливо важких випадках доведеться вдаватися до процедури частіше - десь 1 раз на місяць. Все залежить від проблеми. Крім того, такі процедури для обличчя можна проводити в будь-який час року. Але влітку після них можуть з'явитися пігментні плями. Тому краще до чищення вдаватися тоді, коли сонце не таке активне. Після проведення глибокого чищення пори зменшуються, висипання проходять, а стан шкіри радує чистотою, гладкістю і здоровим кольором. 

2) СКРАБУВАННЯ
Крім глибокого чищення необхідна також поверхнева чистка. Таку місію виконує скрабуваненя. Ця процедура передбачає видалення відмерлих клітин з метою очищення пор і надання вільного доступу до кисню. Вона здійснюється за допомогою твердих натуральних або штучних крупинок, доданих в крем або гель. Процедури для обличчя необхідні всім без винятку, незалежно від того який у Вас тип шкіри.

Для домашнього скрабування нерідко в якості основи використовується мед, оливкова олія або сметана, а в якості твердих частинок - морська сіль, мелена кави або інші компоненти. Якщо глибоку чистку рекомендують проводити раз на півроку, то скрабування раз на тиждень. Після такої процедури шкіра стає свіжою, еластичною і м'якою.

3) ПІЛІНГ
Пілінг, як і скрабування, відлущує ороговілі частинки. Тільки тут використовується більш рідкий засіб з дрібними частинками. Крім відлущування, пілінг омолоджує шкіру, розгладжує дрібні зморшки, шліфує рубці, а також знижує яскравість ластовиння і інших недоліків. У салонах краси часто використовують хімічний пілінг, в основі якого лежать фруктові кислоти. У домашніх процедурах застосовують кислі яблука, ягоди, а також лимонний сік. У скільки років починати такі процедури для обличчя? Пілінг необхідно обов'язково включати в свій догляд після 30 років. Але його краще проводити восени або взимку, коли сонце відрізняється зниженою активністю. Така процедура в домашніх умовах проводиться раз на тиждень.

4) ЗВОЛОЖУЮЧІ І ВІДНОВЛЮЮЧІ ПРОЦЕДУРИ
Тьмяний колір обличчя, зневоднення, а також недолік в клітинах поживних речовин - проблеми, з якими багато дівчат стикаються навесні. Допомогти обезводненній дермі в цьому випадку можуть маски і сироватки. З масок добре себе зарекомендували процедури для обличчя з колагеном, а також зволожуючими і живильними оліями та маслами: оливкова, кокосове масло, мигдальне масло, маслом виноградних кісточок. Заповнити нестачу вологи і поживних речовин під силу сироваткам з вітамінами, анти-акне компонентами і антивіковим ефектом. Наносити маску і сироватку на обличчя бажано також раз на тиждень.

5) МАСАЖ - НАЙПРИЄМНІША КОСМЕТИЧНА ПРОЦЕДУРА
М'язи обличчя підтримують шкіру. Але коли вони слабшають, дерма стає обвислою і з'являються передчасні зморшки. Повернути м'язам тонус можуть такі процедури для обличчя, як масаж. Він покращує кровообіг, підтягує овал, а також насичує клітини вологою і поживними речовинами. В результаті колір шкіри стає здоровим, а сама дерма омолоджується. Масаж рекомендують робити в будь-якому віці - після 25 років в якості підтримуючої і профілактичної процедури, а після 40 - як боротьба зі зморшками та іншими віковими змінами.

Доглядайте за своїм обличчям щодня і тоді воно віддячить Вам свіжим і квітучим виглядом на довгі роки.