Відбілювання зубів
 doctortap.com.ua

Відбілювання зубів

1220
Автор: лікар-стоматолог Антон Лисковець

Опубліковано: 14.12.2018
Антон Лисковець

Здорова усмішка давно вже не розкіш,а необхідність,що притаманна впевненій та успішній людині. Здоров'я усмішки багато говорить про її власника, зокрема про ставлення до свого здоров'я, підкреслення індивідуальності. Для покращення вигляду та привабливості усмішки застосовується відбілювання зубів. Існують різні способи, особливої уваги потребують способи,що проводяться під контролем лікаря-стоматолога на основі наукового підґрунтя.Відбілюючі пасти,порошки,смужки чи не зрозумілі гелі які рекламуються в інтернеті та продаються в косметичних магазинах до уваги не беремо, оскільки ці засоби до справжнього,тривалого та безпечного відбілювання зубів, немає жодного відношення і носить лише маркетинговий напрямок.

Найефективніші способи для прогнозованого та стійкого відбілюючого ефекту, які вам може запропонувати стоматолог:

Форсований - із активацією відбілючого гелю світловими лампами чи лазерами для пришвидшення процесу відбілювання. Спосіб хороший при необхідності швидкого відбілювання,наприклад перед урочистою подією. Недоліком методу є висока чутливість,спричинена подразнення зубів відбілюючим гелем, оскільки проникає в глибокі шари твердих тканин зубів. А так ж не прогнозованість стійкості відбілючогого ефекту.

Індивідуальними капами (домашнє відбілювання) - застосування відбілюючого гелю в індивідуальній капі по формі вашого зубного ряду. Метод прогнозований та контрольований з тривалим відбілючим ефектом,оскільки тривале відбілювання капами сприяє поступовому проникненню відбілюючого гелю в глибокі шари твердих тканин,тим самим із незначним підвищенням чутливості зубів,що є нормою під час цієї маніпуляції. Недоліком цього методу є тривалість та регуляльність носіння капи із гелем. Концентрація та час відбілювання 4-5 тижднів, підбирається індивідуально після огляду та клнсультації.

Відбілювання неробить вашу усмішку здоровішою, проте дотримання принципів відбілювання на основі наукових аспектів,зробить її безпечною,комфортною із стійким ефектом.