Іван Бабінець doctortap.com.ua

Іван Бабінець

УЗД-фахівець

10 років досвіду роботи

Львів

Про лікаря

Бере активну участь в конференціях, лікарських з’їздах з УЗД, член української асоціації фахівців з УЗД та українського Доплерівського клубу. 

Має 8-літній стаж роботи у сфері уро-нефрології на базі центру «Літотрипсії».

Освіта

У 2008 році закінчив Львівський Національний медичний університет ім. Д.Галицького за спеціальністю «лікувальна справа».

У 2009-2010 рр. пройшов інтернатуру за спеціалізацією «радіологія-діагностика, види променевих обстежень (рентген, УЗД, радіоізотопні методи обстеження)» на базі ЛНМУ ім.Данила Галицького, а також курси спеціалізації з ультразвукової діагностики та рентгенології на базі кафедри променевої діагностики ФПДО ЛНМУ.
 

Курси

🌟У 2009-2010рр. «Абдомінальна ультрасонографія». Ультразвуковий навчально-діагностичний цент Сімекс-Соно; м.Львів.
*🌟 У 2010 р. «Ультразвукова діагностика з доплерографією в дитячій та дорослій гастроентерології». V-та науково-практична конференція TOSHIBA; м.Київ.
🌟 У 2010р. «Труднощі в ультразвуковій диференційній діагностиці». VІ-та науково-практична конференція TOSHIBA; м.Київ.
🌟 У 2010р. «Ультразвукова діагностика захворювань щитоподібної залози». Навчальний центр високих ультразвукових технологій. УДК; м.Київ.
🌟 У 2011р. «Актуальні проблеми ультразвукової діагностики». АРУ; УАФУД; УДК. м.Судак, Крим.
🌟 У 2011р. «Актуальні питання доплерографії». ХVІІ засідання УДК; м.Київ.
🌟У 2011р. «Доплерівська ультрасонографія периферичних артерій, вен, аорти та її гілок». Медичний ультразвуковий навчальний центр «ЖИТТЯ» м. Львів.
🌟 У 2012р. «Ультразвукова діагностика в уронефрології». Навчальний центр високих ультразвукових технологій. УДК; м.Київ.
🌟 У 2012р. «Сучасна ультразвукова діагностика молочних залоз та периферичних лімфатичних вузлів». Тренінг-центр фірми TOSHIBA; м.Київ.
🌟 У 2012р. «Ультразвукова діагностика артерій та вен кінцівок». Український доплерівський клуб; м.Київ.
🌟 У 2012р. «IV Конгрес Української Асоціації фахівців ультразвукової діагностики». УАФУД; АРУ; УДК; АМІПТ; УАФЕК. м.Севастополь, Крим.
🌟 У 2013р. «Ультразвукова діагностика в онкогінекології». Навчальний центр високих ультразвукових технологій. УДК; м.Київ.
🌟 У 2014р. «Ультразвукова діагностика в онкогінекології». Навчальний центр високих ультразвукових технологій. УДК; м.Київ.
🌟 У 2014р. «Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи та підшлункової залози». Навчальний центр високих ультразвукових технологій. УДК; м.Київ. 

Іван Бабінець

Виберіть час

Укажіть Ваш номер телефону

Відсилаючи заявку, Ви приймаєте

привила роботи сервісу