Пн-Пт

08:00-20:00

Сб

09:00-17:00

Нд

Вихідний
Веселка – приватна дитяча поліклініка

Виберіть лікаря

Виберіть час

Укажіть Ваш номер телефону

Відсилаючи заявку, Ви приймаєте

привила роботи сервісу

Перша приватна спеціалізована дитяча поліклініка Веселка®.

Місія поліклініки Веселка - щаслива та здорова дитина! Ми хочемо допомогти батькам піклуватися про здоров'я їх дитини від дня її народження до повноліття, разом долати усі труднощі та проблеми.

Наше покликання - піклуватись про здоров'я вашої дитини. Забезпечити дбайливу  підтримку та кваліфіковану допомогу. Ми хочемо, щоб у дитини зник страх перед відвідуванням лікарні. 

В поліклініці Вам готові прийти на допомогу команда кваліфікованих  лікарів вищої, другої та першої категорій з різними спеціальностями! Якість, швидкість та комфорт - гарантуємо!

Просторе, сучасне приміщення, ігрова зона, якісний сервіс, гарячий шоколад  в приймальні позбавлять будь-якого дискомфорту та страху у Вашої дитини та подарують відчуття домашнього затишку. Також ми гарантуємо індивідуальний підхід та врахування особливостей кожної дитини, що є надзвичайно важливим під час лікування.

Медичні працівники дитячої поліклініки Веселка є професіоналами своєї справи. Наші лікарі постійно дбають про розвиток своїх компетенцій та професійних навичок на курсах підвищення кваліфікації.