Пн-Пт

08:00-21:00

Сб

08:00-19:00

Нд

Вихідний
Діагностично-реабілітаційний центр "Здоровий рух"

Виберіть лікаря

Виберіть час

Укажіть Ваш номер телефону

Відсилаючи заявку, Ви приймаєте

привила роботи сервісу

У нашому центрі «Здоровий рух» ми використовуємо міофасциальну діагностику захворювань хребта . Що це? Дана діагностика є обов'язковою на першому етапі консультацій, а також і в подальшому процесі лікування та на наступних оглядах в реабілітаційно-діагностичному центрі. Тобто у центрі «Здоровий рух» ми  не використовуємо жодних складних і болючих методів діагностики.

Досі побутує думка, що без пігулок різного роду оперативного втручання позбутися складних захворювань хребта є неможливим! Це є безперечно хибне твердження! Звернувшись по допомогу у центр «Здоровий рух», Ви переконаєтесь в протилежному!  Ми ламаємо усі стереотипи і на досвіді доводимо, що лікування рухом є дієвим! Ми неодноразово доводимо, що впровадження найновіших методик  в кінезітерапії відновлюють здорове функціонування хребта.

Кінезітерапія що це?
Це методика, яка побудована виключно на  індивідуальному підході. В рамках якого  розробляється для пацієнта особистісний лікувальний план, де враховуються усі особливості хворого, стан та прогресування хвороби. Також ця методика не передбачає жодних оперативних втручань. Тобто, кінезітерапія – це система орієнтована на послідовність процесу, який веде до одужання пацієнта з  хронічними захворюваннями.

Результат лікування даною методикою передбачає:
- будь-які моторні розлади в області хребта чи кінцівок нормалізуються;
- відновиться злагоджена робота всього організму;
- втрату пацієнтом руйнівного страху перед відчуттям болю а своїм тілом.

Нашою перевагою є індивідуальний підхід до кожного. Звернувшись у центр  Ви отримуєте індивідуальну програму занять, яку для вас  лікар відновлюючого та лікувального характеру.  Цей комплекс вправ заставить працюваи у хворого усі групи м’язів, що як наслідок веде до одужання та отимання бажаного результату. При формуванні програми для пацієнта, лікар враховує рівень фізичної підготовки та індивідуальні особливості організму хворого.

Для досягнення бажаного результату та повного одужання важливо не лише сама програма складена лікарем, а й якісне обладнання та тренажери , якими оснащена реабілітаційно-діагностичний центр.

Для повного відновлення функціоналу опорно-рухового апарату в клініці застосовують додаткові методики:
- ударно-хвильова терапія;
- лікувальна електростимуляція;
- суглобна гімнастика;
- стрейчингові вправи;
- правильні техніки дихання;
- різні види масажів; 
- рефлексотерапія.