Аптека-Музей "Під Чорним Орлом" doctortap.com.ua

Аптека-Музей "Під Чорним Орлом"

Пн-Пт

09:00-19:00

Сб

10:00-18:00

Нд

10:00-18:00

Контакти аптеки:

Львів вул. Друкарська, 2
+38032-272-00-41
http://lvivpharmacy.org.ua
apteka-myseum@ukr.net

«Під чорним орлом» аптека-музей, яка є найдавнішою аптекою у Львові, що збереглась до сьогодні. Вона функціонує, як музей і водночас є діючою аптекою.

Тут Ви побачите три тисячі різноманітних експонатів. Відвідавши аптеку–музей ви потрапите в неймовірну історію фармації протягом багатьох століть. У приміщенні першого залу, Ви можете одразу придбати різні ліки та фармацевтичні препарати, а також «Залізне вино».


Ви можете потрапити у торговий зал; кімната, яка використовувалась для  зберігання медикаментів;  приміщення відтворює справжню аптечну лабораторію; кімната, де проходило саме приготування ліків, так звана аптечна кухня; подвір’я внутрішнього дворика (який є єдиним об'єктом у Львові  де завдяки реставрації вдалось вдало відобразити те,як виглядав будинок де проживав типовий заможний міщанин XVI- XVII ст.); аптечні підвали ( тут відтворено інтер'єр першої половини XVIII ст.).

Тут Ви у цікавий та доступний спосіб дізнаєтесь як розвивалась фармація в таких країнах, як Єгипет, Стародавня Греція, а також Близькому Сході та у Західній Європі.

Потрапивши у Аптеку-музей Ви побачите: колекції посуду в яких зберігались ліки; обладнання датованого різними епохами; ліки , які свого часу були запатентовані; предмети, які використовувались для переробки рослин в ліки; чотириповерховий флігель ( XV – XVI ст.) в якому розміщено алхімічну лабораторію, яку вдалось відтворити за зразком старовинних картинок; бібліотеку, яка налічує три тисячі книг; експонати великих дерев'яних бочок і бутлів в яких зберігались медичні вина лікувальних властивостей.


Наша команда - це об’єднання досвідчених провізорів. Ми - одна сім'я, яку єднає любов до  аптеки-музею, яка для нас , без перебільшень, є домом!
Колектив працює злагоджено під керівництвом завідувача аптеки - Роздобудько Любові, провізора з 33-ох річним досвідом роботи. Більше 40-ка років в аптеці –музеї працюють справжні цінителі своєї справи: Субтельна Христина Омелянівна та Перун Тамара Миколаївна; Також у команді є талановита провізорка - Мандзяк Марія Павлівна – 20 річний довсвід роботи.