Mon-Fri

10:00-22:00

Sat

10:00-22:00

Sun

10:00-22:00
Aesthetic medicine clinic of Myroslava Novosilska

Choose doctor

Choose time

Write you telephone number

By applying you accept

rules of service

Для наших клієнтів, які є для нас найбільшою цінністю, ми пропонуємо кращі методики в естетичній медицині та дерматології європейського зразка.

У клініці працюють професіонали свої справи! Ми покликанні зробити усе можливе для того, щоб досягти найвищої ефективності та бажаних результатів для наших клієнтів. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, дбайливість та професіоналізм – гарантуємо!

Фахівці нашої клініки допоможуть вирішити косметичні проблеми клієнта, перевершивши усі його очікування! «Краса в гармонії» – візія нашої клініки, якою ми керуємось у нашій щоденній роботі!

Ми команда висококваліфікованих лікарів! У нас працюють дерматологи, пластичні хірурги, естети, які дбайливо дбають про якісне дерматологічне лікування пацієнтів та найдосконаліший результат.

Наша клініка - це команда фахівців, майстрів своєї справи,  які постійно прагнуть рости і вдосконалюватись, розвивати свої компетенції, вивчаючи досвід передових досягнень  у світовій, європейській та ізраїльській дерматології та косметології.

Ми дбаємо про ваше здоров'я та красу!
Ми робимо вибір на користь натуральності та природній красі!